Bez-nazwy-33.jpg

Z okazji świąt Bożego Narodzenia

Wołajmy w Świętą Noc

"Chwała na wysokości Bogu,  a na ziemi pokój ludziom dobrej woli”

Bóg chciał nas spotkać tam, gdzie jesteśmy.

Tak więc przyszedł na świat jako człowiek, przyszedł w postaci bliskiej ludziom by pokrzepić nas pewnością, by nauczyć nas słuchać, ufać i kochać. Jak mamy odpowiedzieć, kiedy Bóg wchodzi w nasze życie? Chroniąc i pielęgnując naszą wiarę.

W ten szczególny czas Narodzenia Pańskiego otwórzmy serca na wiarę, która dodaje sił, na nadzieję, która rozjaśnia mrok, i na miłość, która wszystko umacnia.

Nasze serdeczne myśli biegną ku całej Wspólnocie Akcji Katolickiej. Pragniemy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku życzyć  Czcigodnym Księżom Asystentom, Koleżankom i Kolegom, pokoju i  nadziei płynących od żłóbka betlejemskiego.

Niech światło łaski, narodzonego w Betlejem Jezusa, oświetla Waszą posługę kapłańską i daje moc wszystkim członkom Akcji Katolickiej w dziele głoszenia Dobrej Nowiny.

Mariola Rakiewicz wraz z ks. Łukaszem

Boże Narodzenie A.D. 2016